Konto Przekorzystne Biznes Promocja do 1000 zł Dla Mikroprzedsiębiorstw

+1000 zł
Konto Przekorzystne Biznes Promocja do 1000 zł Dla Mikroprzedsiębiorstw
Konto Przekorzystne Biznes Promocja do 1000 zł Dla Mikroprzedsiębiorstw
+1000 zł

Otwórz konto firmowe pekao biznes przez selfie bez wychodzenia z domu

Konto Przekorzystne Biznes to konto dla osób prowadzacych jednoosobową działalność gospodarczą, z prowadzeniem, kartą i przelewami za 0 zł, a także z darmowymi wpłatami BLIK do bankomatów sieci Euronet i Planet Cash.
Dodatkowo nawet 1000 zł Premii 300 zł za otwarcie konta przez selfie i do 700 zł za spełnienie warunków aktywności

Promocja skierowana jest wyłącznie do 1-os przedsiębiorstw.

Z promocji wyłączone są osoby, które posiadały w Banku rachunek rozliczeniowy w okresie od 1 października 2019 r. do 30 września 2020 r

Pobierz grafikę aby zobaczyć

Za założenie Konta Przekorzystnego Biznes w promocji „1000 zł premii dla firm”, Klient może zyskać nawet 1000 zł premii.

1) Aby otrzymać 300 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes wystarczy, że wykonać przelewy do ZUS na kwotę minimum 100 zł w trzech dowolnych miesiącach, w ciągu 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia rachunku, oraz w terminie do 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku minimum jedną transakcję bezgotówkową na kwotę min. 100 zł kartą debetową Mastercard wydaną do nowo otwartego rachunku, jeden przelew przez aplikację PeoPay lub stronę mobilną na kwotę min. zł.

2) Aby otrzymać 200 zł za transakcje wymiany walut, wystarczy że w terminie 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku wykonane zostaną transakcje wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Banku Pekao S.A. na równowartość minimum 20 000 zł

3) Aby otrzymać 200 zł za umowę o terminal płatniczy wystarczy przyjąć przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu od otwarcia rachunku płatności w terminalu na kwotą min. 500 zł miesięcznie.

4) Aby otrzymać 300 zł za umowę kredytu, pożyczki lub karty kredytowej Mastercard wystarczy, że w ciągu 6 miesięcy następujących po miesiącu, w którym otwarty został rachunek, wzięty zostanie kredyt, pożyczka lub karta kredytowa na kwotę minimum 20 000 zł.

 
 
konto

0-9 zł

karta

0-7 zł

bankomaty

0-5 zł

Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku 0 zł / 9 zł
 

opłaty unikniesz, jeśli

  • co miesiąc na rachunek wpłynie min. 2000 zł LUB
  • wykonasz przelew do ZUS/US 
  •  
  • Konto Przekorzystne Biznes dla firm z uproszczoną rachunkowością oraz przedsiębiorstw z pełną rachunkowością z obrotem do 5 mln zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 7 zł
 
opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł / mies.

Wypłata z bankomatów w Polsce 0 zł lub 5 zł

  • 0 zł – bankomaty własne banku i 2 pierwsze wypłaty z bankomatów innych w miesiącu
  • 2%, min. 5 zł – pozostałe wypłaty z bankomatów 

Będziemy szczęśliwi, aby usłyszeć swoje myśli

Dodaj Odpowiedź

Wybieram Bank
Logo
Resetuj Hasło