PeoPay KIDS 6-13 Lat

+250 zł
Bank Pekao S.A
PeoPay KIDS 6-13 Lat
PeoPay KIDS 6-13 Lat
+250 zł

  • PeoPay KIDS 6-13 Lat

Peopay Kids Pomoże W Nauce Zarządzania Finansami

Wejdź do Panelu rodzica w aplikacji PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24, podaj dane dzieckazałóż mu rachunek osobisty dla Portfela i oszczędnościowy dla Skarbonek oraz zawnioskuj o jego pierwszą kartę.

PeoPay KIDS– konto dla dzieckadzięki której dziecko może bezpiecznie realizować drobne płatności w sklepach lub wypłacić pieniądze z bankomatu w ramach określonych przez Ciebie limitów (maksymalnie do kwoty 50  dziennie); w aplikacji PeoPay KIDS dziecko może aktywować lub zablokować kartę a także nadać lub zmienić jej PIN.

PeoPay KIDS daje dzieciom dostęp przede wszystkim do Konta Przekorzystnego i rachunku oszczędnościowego Mój Skarbwięc najmłodsi mają pod kontrolą swoje wydatki, a także mogą odłożyć pieniądze na przyszłe cele.

 

Dzieci Potrzebują Takich Rozwiązań Jak Peopay Kids

 

PeoPay KIDS Banku Pekao jest całkowicie darmowy, a założenie i aktywacja konta są w pełni przez internet a dodatkowo Promocja 250 zł na start oznacza: dla rodzica – 100 zł za otwarcie do 30.09.2020 r. Konta Przekorzystnego w aplikacji mobilnej PeoPay oraz 100 zł za skuteczne polecenie do 31.12.2020 r. konta w programie „Polecam Przekorzystnie”; dla dziecka – 50 zł za zawarcie przez rodzica w imieniu dziecka do 31.10.2020 r. umowy o wszystkie produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay KIDS oraz po spełnieniu pozostałych warunków określonych w regulaminach promocji.

Pobierz grafikę aby zobaczyć
 

Aplikacja Peopay Kids Ma Nauczyć Dzieci Zarządzać Gotówką

 

Bank Pekao ruszył z promocją konta PeoPay Kids rozwiązania , ułatwiającego wprowadzenie dziecka w świat finansów.

PeoPay KIDS to darmowa aplikacja udostępniona przez Bank Pekao SA i przeznaczona dla osób w wieku od 6 do 13 roku życiaDziecko korzystające z aplikacji PeoPay KIDS może oszczędzać na dowolny cel dzięki wirtualnym skarbonkom w ramach konta oszczędnościowego Mój Skarb 2% w skali roku dla Ciebie i dziecka przez 4 miesiące na kontach oszczędnościowych

aplikacji PeoPay KIDS możliwe jest też zlecenie prostych operacjitakich jak przelew z Konta Przekorzystnego albo doładowanie telefonu na kartę.

Rodzice Z Pełną Kontrolą Finansów Dziecka

 

Pobierz aplikację PeoPay KIDS , przelewaj dziecku
kieszonkowe, naucz je oszczędzania i sprawdzaj jego wydatki.

EDUKACJA DZIECKA:

  • trenerzy w aplikacji PeoPay KIDS ułatwią
    stawianie pierwszych kroków w bankowaniu
  • skarbonki do nauki oszczędzania

PANEL RODZICA:

  • podgląd wydatków i oszczędności dziecka
  • kieszonkowe i przelewy do dziecka
  • kontrola karty i limitów dziecka
PeoPay KIDS 6-13 Lat
8.3 ogólny wynik
1 opinie
Dodaj swoją opinię
Oceń Promocje
8.0
Oceń Opłaty Banku
8.0
Oceń Bankowość Internetową
9.0

Będziemy szczęśliwi, aby usłyszeć swoje myśli

Dodaj Odpowiedź

Twój wynik

Wybieram Bank
Logo
Włącz rejestrację w ustawieniach-informacje ogólne